Jakie palety znajdziemy na skupie palet?

21 listopada 2019

Wysokiej jakości używane palety przemysłowe, europalety, jak również nadstawki paletowe – te towary znajdziemy dziś w profesjonalnie prowadzonym punkcie skupu i sprzedaży palet. Co więcej – teraz z powodzeniem zamówimy odbiór palet używanych lub ich dostawę pod wskazany adres w Polsce. Konkurencyjne ceny i świetna jakość nieuszkodzonych palet drewnianych to jest to, czego szuka wielu inwestorów.

Używane palety przemysłowe stanowić będą podstawowy i bardzo szeroki asortyment dostępny w dobrym punkcie skupu i sprzedaży palet w Warszawie. Zainteresowanie inwestorów zakupem wysokiej jakości nieuszkodzonych palet stale rośnie – bo i możliwości ich ponownego wykorzystania są naprawdę duże. Jakie palety znajdziemy w dobrym skupie palet?

Spis treści:

  • Europalety o różnorodnym udźwigu
  • Palety z dostawą
  • W ofercie również nadstawki

Różnorodne rozmiary, doskonały stan techniczny i naturalne wybarwienie drewna – takie używane palety przemysłowe cieszą się największą popularnością wśród kupujących. Jeśli do tego są towarami spełniającymi wszystkie niezbędne normy w zakresie ich ponownego wykorzystania np. w transporcie – ich wartość rośnie. Jakich palet nie będzie brakować w dobrym punkcie skupu w Warszawie?

Europalety o różnorodnym udźwigu

Wśród najpopularniejszych palet, które znajdziemy w dobrym punkcie ich skupu, dominują palety o wymiarach 1200 x 800 mm oraz 1200 x 1000 mm. Różnić się będą ładownością – w ofercie znajdziemy zarówno te mogące udźwignąć ładunek do 700 kg, 1000 kg, jak i nawet do 1,2 tony. Wszystkie z palet dostępnych w sprzedaży są nieuszkodzone, czyste i w naturalnej barwie drewna jasnego lub ciemnego. Z powodzeniem wykorzystane być mogą do wielu rozmaitych celów – ich ogranicznikiem może być tylko i wyłącznie wyobraźnia inwestorów.

Palety z dostawą

Co sprawia, że używane palety przemysłowe są tak często zamawiane i kupowane przez inwestorów? Z pewnością dużym atutem zamówienia palet w punkcie ich skupu i sprzedaży, będzie możliwość skorzystania z wygodnej opcji dostawy pod wskazany adres. Co więcej – teraz nie trzeba wcale zbyt długo czekać na tę dostawę. Wystarczy zaledwie 24 godziny od momentu złożenia zamówienia, by palety pojawiły się pod wskazanym przez nas adresem. Co więcej – kupione palety będą wzbogacone o cenną gwarancję pełnej weryfikacji pod względem oryginalności i aktualnie obowiązujących norm. Wszystkie z niezbędnych standardów bezpieczeństwa przy ich ponownym wykorzystaniu np. w transporcie, będą jak najbardziej aktualne.

W ofercie również nadstawki

Jeśli wydawało nam się, że w dobrym punkcie skupu używanych palet przemysłowych znajdziemy tylko palety i europalety – byliśmy w błędzie. Teraz z równie dużym powodzeniem zamówimy także nadstawki paletowe o wymiarach 1200 x 800 mm. Towary te dostępne są zarówno w jasnym, jak i ciemnym odcieniu drewna oraz nie mają żadnych uszkodzeń, jak też nieestetycznych zabrudzeń. Polecane są do wykorzystania do dowolnych celów znanych tylko inwestorom. Warto kupować je od najlepszych!