SPRZEDAŻ EURO PALET

Palety dostarczamy w 24h od złożenia zamówienia.

Najlepsze palety euro w zasięgu Twojej ręki

Dostarczamy gwarantowanej jakości palety euro, które pomogą Twojej firmie w magazynowaniu i transporcie.

Sprzedaż europalet

Sprzedaż palet EUR EPAL

Palety EUR EPAL, to najpopularniejsze nośniki transportowe tego typu. To zdecydowanie najpowszechniejsze rozwiązanie służące do przewozu i składowania różnorodnych artykułów. Ich niewątpliwym atutem jest wymienność i uniwersalność.

Oferujemy europalety EPAL używane 1200×800 mm koloru jasnego, nieuszkodzone, cechowane. Suche i czyste (bez śladów olejów, farb, smarów, zabrudzeń technicznych, np. cementu, wapna, krwi zwierzęcej oraz po transporcie ryb), o udźwigu do 1,5 t. Palety spełniają kryteria stanu użytkowanych palet ładunkowych określone w Karcie UIC 435 i Kart Oceny Palet ECR / EPAL.

Zależy Ci na czasie? Nie ma sprawy. Palety dowieziemy w wyznaczone przez Ciebie miejsce w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia – w Warszawie, województwie mazowieckim, jak i w całej Polsce. Wszystko to za pomocą naszej floty samochodowej – nie musisz zawracać sobie głowy organizacją transportu. Jesteśmy elastyczni czasowo, ponieważ to my dostosowujemy się do Ciebie i Twoich pasujących terminów. Gwarantujemy, że nasze palety są zweryfikowane pod kątem oryginalności i obowiązujących norm, a także spełniają wszelkie standardy bezpieczeństwa.

Tanie euro palety? U nas to możliwe!

Najłatwiejszy zakup palet euro tylko u nas. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego.
Sprzedaż euro palet