SPRZEDAŻ PALET PRZEMYSŁOWYCH

Nasza oferta składa się również na sprzedaż palet jednorazowych w Warszawie, województwie mazowieckim i całym kraju.

Palety przemysłowe, których potrzebujesz

Masz je przed sobą. Sprzedam palety przemysłowe z wszelkimi ważnymi normami, które docenisz podczas transportowania różnych towarów w swoim przedsiębiorstwie. Sprawdź wymiary palet przemysłowych i wybierz te odpowiednie dla siebie.

Sprzedaż palet przemysłowych 1200×800 mm

Palety przemysłowe 01

Palety przemysłowe są bardzo wytrzymałe i cechują się sporą nośnością, dlatego są używane do przewożenia produktów zarówno na obszarze Polski, jak i Europy. Wykorzystuje się je do transportu wewnętrznego (magazyny w firmie), jak i zewnętrznego (między różnymi firmami). Są wykonane z desek o szerokości 100 mm i grubości ok. 19 mm.

Zajmujemy się sprzedażą palet przemysłowych 1200×800 mm. Nieuszkodzone, czyste, koloru jasnego i ciemnego, o udźwigu do 700 kg lub do 1 t (2 rodzaje do wyboru).

Sprzedaż palet przemysłowych 1200×1000 mm

Palety przemysłowe 03

Palety przemysłowe są bardzo wytrzymałe i cechują się sporą nośnością, dlatego są używane do przewożenia produktów zarówno na obszarze Polski, jak i Europy. Wykorzystuje się je do transportu wewnętrznego (magazyny w firmie), jak i zewnętrznego (między różnymi firmami).

Zajmujemy się sprzedażą palet przemysłowych o konstrukcji europalet i wymiarach 1200×1000 mm. Nieuszkodzone, czyste, koloru jasnego i ciemnego, o udźwigu do 1,2 t.

Jesteśmy firmą z Warszawy, która dostosowuje się do Ciebie. Z tego względu to my transportujemy palety – i to w ciągu doby! Datę i miejsce przywozu również ustalasz sam, a my o wszystko się zatroszczymy. Gwarantujemy, że nasze palety są zweryfikowane pod kątem oryginalności i obowiązujących norm, a także spełniają wszelkie standardy bezpieczeństwa. Zamiast korzystać z ogłoszeń typu „sprzedam palety jednorazowe w Warszawie” postaw na sprawdzonego dostawcę, dzięki któremu dostajesz wysokiej jakości produkt. Zapraszamy!

Jakościowe palety przemysłowe?

Znajdziesz je u nas! Zapraszamy do współpracy przedsiębiorstwa z całego kraju. Skontaktuj się z nami już dziś!
Sprzedaż palet przemysłowych